instagram takipçi hilesi,
instagram beğeni kazan

Saat başı yenilen kredilerle instagram takipçi, beğeni, yorum, izlenme, story hilelerin keyfini çıkar.

Diğer ücretsiz sitelerimiz

Aşağıdaki sitelerimiz +50 kredi vermektedir. Her siteyi kullanarak saatte 250 takipçi kasabilirsiniz.

instagram takipçi hilesi

instagram takipçi hilesi

instagram unfollow hilesi

Twitch takipci beğeni hilesi

facebook takipçi hilesi giriş

youtube abone hilesi giriş

Hangi Özellikler aktif?

Sitemizde bulunan özelliklerin kısa tanıtımlarını sizin için derledik.

GÜNLÜK +2000 TAKİPÇİ (DAILY +2000 FOLLOWER)

Takipçi Hilesi

Instagram profilinize kazandığınız kredi kadar takipci gönderebilir hesap popülerliğini arttırabilirsiniz.

Beğeni Hilesi

Profilinizde paylaştığınız kliplerin beğenileri az ise bu özellik tam size göre.Hemen kullanmaya başlayın.

İzlenme Hilesi

Gönderdiğiniz videoya izlenme gelmediği için üzülüyorsanız sitemizden bu özelliği kullanmalısınız.

Referans Sistemi

Sistemde kredileriniz asla bitmez. Referans kodunuzu arkadaşlarınıza göndererek kredi kazanabilirsiniz.

Diğer Blog Yazıları

İnstagram Beğeni Arttırma

İnstagram’da Beğeniyi Nasıl Arttırabilirsiniz?İnstagram üzerinden yapılan fotoğraf paylaşımlarının beğenisinin çok fazla olması bazı kişiler için devamını oku..

Yeni Trend İnstagram Takipçi Hilesi

İnstagram’ da Son Trendleri Takip Edin!İnstagram 2012 yılında kurulmuş olan sosyal medya platformu olup, gün geçtikçe kendini yenilemeye ve güncellemeye devamını oku..

İnstagram takipçi kasma 2019

İnstagram Takipçi Kasma Nedir?Başlıkta belirttiğimiz instagram takipçi kasma denilen yöntem aslında instagram takipçi kazanma ile aynıdır. Burada ‘’ devamını oku..

instagram Hile Sitesi

Gelen takipçiler bot değil gerçek hesaplardır.. Sistem havuz mantığı ile çalışmaktadır. Hesabınızı takip eden kullanıcıların hepsi türk ve gerçek kullanıcılardır. Gitmeyen takipçi Hilesi


Son dönemlerin popüler uygulaması instagramda artık her geçen gün kullanıcı sayısında artış gözlenmektedir.Tabiki bu artış kullanıcıların popülerliğini arttırmak istemesinin önüne geçmemektedir.İnsanlar daha fazla fotoğraf ve video paylaşarak daha fazla kişiye erişmeye çalışmaktadır.Bunun için birçok yöntemi denemektedir.Sizde videolarınızın ve fotoğraflarınızın daha fazla etkileşim ve beğeni almasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.Sizlere sunduğumuz ücretsiz hizmetimiz kullanarak sizlerde istediğiniz hedefinize rahatlıkla ulaşabilirsiniz.Peki ilk olarak ne yapmam lazım diyorsanız hemen anlatmaya başlayalım.
Instagram Takipci Kazanma Instagram’da takipçi sayınızı arttırmak eskiye göre gerçekten artık çok zor.Bunun nedenlerine örnek verecek olursak başlıca olarak cok fazla sahte hesapların olması,insanların sizin paylaşımlarınızı beğenmemesi gibi birçok neden olabilir.Özellikle instagram’a yeni katılan bir kişi öncelikle kendi tanıdığı arkadaşlarını takip etmeli hesabının sahte görünmemesini sağlaması lazım.Takip ettiği insanlar ile sürekli etkileşimde olmalı ve popüler etiketleri kullanmalı.Bu şekilde takipçi kazanarak popülerliğinizi arttırabilirsiniz.Eğer ben bu şekilde uğraşmak istemiyorum kolay ve hızlı yoldan Instagram takipçi kazanmak istiyorum diyorsanız eğer sitemize kayıt olarak ücretsiz bir şekilde takipçi kazanabilirsiniz.İnstagram takipci hilesinde krediler 10 dakikada bir yenilenmekte yani 1 saat içinde 1000 takipciye kadar türk takipci kazanabilirsiniz.
Instagram Beğeni Arttırma Özenle çektiğin fotoğrafların veya videoların istediğiniz beğeniyi almıyorsa veya izlenmiyorsa üzülme.Uygulamamızı kullanarak fotoğraf ve videolarının beğenilerini yüzlerce veya binlerce arttırabilirsiniz.Eğer takipçilerininin Instagram beğeni hilesi kullandığını anlarlar şüphesi varsa eğer merak etme onuda göz önünde bulundurduğumuz için yavaş bir şekilde beğenileri göndermekteyiz.Bu şekilde kimse sizin uygulama kullandığınızı anlamayacaktır ve siz beğenilerin keyfine bakacaksınız.Bunun için daha ne kadar bekliyeceksin ? Hadi sitemize giriş yap ve istediğin fotoğrafa ve videoya beğeni gönder.İnstagram beğeni hilesinde krediler 5 dakikada bir yenilenmekte yani 1 saat içinde 2000 beğeniye kadar türk beğeni kazanabilirsiniz.
Instagram İzlenme Arttırma Instagram’da videolarının daha fazla kişi tarafından izlenmesi sizin popülerliğinizi arttırmaktadır.İzlenme sayınızın ne kadar çok artması sizin tanınmanızı ve takipçi sayınızda büyük bir artışın sonucu olur.Videolarınızın izlenme sayısını Instagram İzlenme Arttırma uygulaması kullanarak yükseltebilirsiniz.Uygulamayı kullanmak sizin işinizi kolaylaştırdığı gibi sizin videolarınıza ve hesabınıza asla zararı olmamaktadır.Ücretsiz sunulan bu hizmet ile videolarınızı binlerce veya milyonlarca izlenir, size takipçi ve beğeni olarak geri dönmektedir.Sizde artık instagram’da herkes tarafından bilinen biri olmak istiyorsanız sitemize bekleriz.